Vítejte na webu restaurace Indian by Nature – IBN II

indian-restaurant-prague-5Indian By Nature II je indická restaurace v Praze 6 – Dejvicích, kde vám zkušený šéfkuchař Kamalesh Sarkar připraví delikátní indická jídla. Při ochutnávání originální indické kuchyně poznáte nové, nepoznané chutě a jediná návštěva této poctivé a ověřené indické restaurace Vám zcela jistě nebude stačit.

Indické restaurace v Praze jsou nezřídka navštěvovány rodilými Indy. Bez ohledu na to, zda jsou tu na dovolené či pracovně, indická kuchyně musí být bezchybná. Jelikož každý rozezná, zda je jeho rodné jídlo připraveno tak, jak má být. A špatné zkušenosti se šíří daleko rychleji, než ty dobré. Takže pokud indická restaurace není dobrá, velmi brzy by to všichni zjistili a přišla by tak o své návštěvníky.

Indian By Nature není výhradně vegetariánská restaurace. Praha je však místo, kde lidé vegetariánské jídlo nezřídka preferují před konzumací jídel masových. A nejen proto si v IBN přijdou na své i vegetariáni. Nabízí se zde totiž i vegetariánská jídla.

Indická jídla jsou v IBN připravována z těch nejkvalitnějších surovin a s největší pečlivostí. Ano, pomyslíte si. Tohle si může napsat kdokoliv. Proto neváhejte navštívit indickou restauraci v Praze Dejvicích či Karlíně a přesvědčte se na vlastní chuťové pohárky, že je to pravda.

Indická restaurace Praha 6 (Indian By Nature II) anebo Indická restaurace Praha 8 (Indian By Nature I) Vás srdečně zvou na nejlepší indické jídlo v Praze.

Můžete si pochutnat na mnoha indických jídlech v rámci All you can eat, kdy je pro vás otevřen buffet od pondělí do pátku od 11:00 do 15:00. Na výběr budete mít z vegetariánských specialit, rýžových pokrmů, indického chleba, salátů a dezertů.

A pokud se k nám nemůžete dostavit, doručujeme také obědy přímo do kanceláří. Cattering tak můžete využít od pondělí do pátku, od 10:30 do 12:30.